< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=793595068214294&ev=PageView&noscript=1"/>

GoodWe Teknik Eğitimi

Subtitle:1)Kurulum Öncesi Yapılması Gerekenler 2)Devreye Alma 3)Bakım, İşletme ve Arıza Giderme   
GoodWe, PV inverterleri ve enerji depolama çözümlerinin üretimini sağlayan dünya lideri bir kuruluştur. En iyi ilk 5 inverter üreticisinden biri olarak; izleme cihazları, izleme platformu ve uygulamaları dahil olmak üzere; konut, ticari, endüstriyel ve zemine monte & şebeke bağlantılı büyük ölçekli PV sistemleri için kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunarak, performans ve kalitenin tüm ürün yelpazesinde bir arada olmasını sağlamaktadır. 

GoodWe; satış öncesi, satış zamanı ve satış sonrası için dünya çapında entegre hizmet merkezleri kurarak; proje danışmanlığı, teknik eğitim, yerinde destek ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tüm müşterilere global destek sunmaktadır.
GoodWe Türkiye  Teknik Servis ekibimizin sunacağı webinarımızla; siz değerli müşterilerimiz ve partnerlerimize devreye alma ve hem satış öncesi hem satış sonrasında önemli olan teknik konular hakkında bilgi paylaşmayı hedeflemekteyiz.   

Trainer

İbrahim Kendiroğlu

Electronics technicians for GoodWe Turkey Team, maintaining electronic equipment and provide repair services.

Trainer

Dilek Ganioğlu

Energy Systems Engineer.Responsible for Technical Support and Repair Center

Trainer

Mehmet Rençber

responsible for providing customer service with customers' technical issues.

Time
Thu,10:00 - 12:00,2021-09-30 GMT+3
Place

Newsletter

Sign up now for the GoodWe Solar Academy newsletter

Copyright © 2021 GoodWe Technologies Co.,Ltd